develop your own website

Turkuaz Mobil Sağlık

Mobil Sağlık Hizmetleri

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Organizasyonlar açısından Turkuaz Mobil Sağlık tarafından farklılaştıran en önemli ayrıcalık, ihtiyacı net olarak  belirledikten sonra işin özelliğine göre uygun ekipleri oluşturmalarıdır. Organizasyon alanının, katılımcıların özelliği, organizasyonun tipi gibi özelliklere göre projelendirme gerçekleştirilmektedir.
Örneğin düğün, yılbaşı gibi özel davetler, spor karşılaşmaları ya da kongreler gibi birbirinden farklılaşan organizasyonlarda ekipman ve ekibin deneyimi farklılaşmaktadır.  Bu hizmetin en önemli gerekliliklerinden biri de hiçbir gecikmeye mahal vermemesidir. Turkuaz Mobil Sağlık Hizmetlerinin üzerinde titizlikle durduğu ve hizmetini farklılaştıran konuların başında zamanlama gelmektedir.
Her tür organizasyon başlamadan önce ekip mutlaka yerinde olmakta ve iş bittikten kısa süre sonra hizmet ihtiyacı kalmadığından emin olunana kadar görevlerini sürdürmektedir. Bu prensipleri çerçevesinde Turkuaz Mobil Sağlık Hizmetleri ülke genelinde çok sayıda etkinliğin sağlık tedbiri ve ambulans hizmetini üstlenmiş durumdadır.